Založiť webovú stránku alebo eShop
aktualizované: 27.07.2017 09:52:26 

Záhorácky maratón a polmaratón    

Výsledky
Vitajte na stránkach Záhoráckeho maratónu a polmaratónu

ZÁHORÁCKÝ MARATON 2016 - VÝSLEDKY

ZÁHORÁCKÝ POLMARATÓN 2016 - VYSLEDKY

ZÁHORÁCKÝ MARATON 2015 - výsledky

ZÁHORÁCKY POLMARATÓN 2015 - výsledky

ZÁHORÁCKÝ MARATON a POLMARATON 2014 - výsledky

  ZÁHORÁCKÝ MARATÓN      
  SENICA 14.6.2014   26.ročník      
                     
  MUŽI, MUŽI nad 40,50,60,65 let, ŽENY , ŽENY nad 35 let 42,2 km      
                otočka / 21,1 km
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub pořadí/čas
1. Muži 40 /1 2:47:01 38 Moravec Ján 1967 TJ Spartak Myjava 1 / 1:20:33
2. Muži 50 /1 2:48:56 3 Dziegielewski Marek 1962 Polsko 2 / 1:22:45
3. Muži /1 2:49:55 27 Ilavský Miroslav 1987 AK Dubnica nad Váhom 3 / 1:24:40
4. Muži /2 2:58:35 13 Wahlandt Peter 1989 Devičie 4 / 1:26:57
5. Muži 50 /2 3:06:49 39 Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 11 / 1:34:16
6. Muži 40 /2 3:07:55 20 Rosina Roman 1974 AŠK Grafobal Skalica 6 / 1:30:26
7. Muži 40 /3 3:09:48 33 Kaščák Peter 1970 Parné Valce 8 / 1:33:25
8. Muži /3 3:12:36 2 Bednář Marek 1976 Kunovice 7 / 1:32:36
9. Muži /4 3:15:46 32 Kubíček Jaroslav 1977 Neskorý zber Senica 15 / 1:36:05
10. Muži 50 /3 3:16:46 24 Ďuriga Stanislav 1961 Trenčín 9 / 1:33:26
11. Muži 40 /4 3:16:59 40 Bár Lukáš 1974 Fit-online.cz 13 / 1:35:18
12. Muži /5 3:17:11 31 Jakubec Michal 1981 Zažit 5 / 1:29:00
13. Muži /6 3:20:20 42 Halinár Matej 1991 Senica 10 / 1:33:27
14. Muži 50 /4 3:24:13 28 Pavlacký Jaroslav 1962 Trenčiarské Teplice 14 / 1:35:33
15. Muži /7 3:26:37 41 Huvar Rostislav 1975 Oreo Domanín 12 / 1:35:18
16. Muži 40 /5 3:26:57 30 Ružek Slavomír 1972 Modra-Králová 16 / 1:40:27
17. Muži 50 /5 3:30:12 8 Medlen Marián 1960 Sekov Senica 26 / 1:45:22
18. Muži 40 /6 3:31:06 5 Nagy David 1967 Bratislava 25 / 1:45:16
19. Muži /8 3:31:36 46 Hrčka Igor 1976 Čáry 20 / 1:43:03
20. Muži 60 /1 3:33:42 4 Simon Alexandr 1947 DS Žilina 18 / 1:42:21
21. Muži 40 /7 3:34:03 26 Jakub Ján 1968 Hrivňák Senica 24 / 1:44:59
22. Muži 40 /8 3:35:01 18 Fišera Roman 1971 SK Chvojkovice Brod 19 / 1:42:41
23. Muži 60 /2 3:35:58 15 Polc Štefan 1950 OŠK Dobrá Niva 23 / 1:44:56
24. Muži 60 /3 3:36:02 10 Pobuda Ján 1954 Velké Vozokany 29 / 1:48:20
25. Muži 40 /9 3:37:00 11 Hofer Viktor 1974 Šoporná 17 / 1:40:52
26. Muži 40 /10 3:41:21 44 Kalman Pavol 1965 Sekov Senica 28 / 1:45:48
27. Muži 60 /4 3:42:01 34 Zeleník Jozef 1953 Securitas Honeywell Partizánské 27 / 1:45:31
28. Ženy /1 3:48:38 21 Seidlová Eva 1948 AK Tlmače 33 / 1:52:16
29. Muži 60 /5 3:48:39 48 Okruhlica Lubomír 1952 Bratislava 34 / 1:52:16
30. Muži /9 3:49:44 43 Sýkora Ludovít 1978 Marianka 32 / 1:50:51
31. Muži /10 3:52:46 9 Koprda Rastislav 1978 Trnava 21 / 1:43:38
32. Ženy /2 3:55:46 47 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Moravou 31 / 1:50:28
33. Muži /11 3:57:27 7 Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 35 / 1:52:40
34. Muži 50 /6 4:03:29 36 Vago Milan 1961 TBM Trnava 40 / 2:00:31
35. Muži 50 /7 4:06:14 1 Kroer Werner 1959 100-Marathon club Austria 36 / 1:55:46
36. Ženy /3 4:08:36 23 Flajžíková Jana 1986 Unín 37 / 1:51:10
37. Muži 40 /11 4:11:52 19 Kubáň Ján 1972 Trnava 42 / 2:01:57
38. Muži 50 /8 4:12:24 35 Garay Kamil 1957 TBL Topolčany 30 / 1:50:27
39. Muži 40 /12 4:17:11 25 Fujerik Milan 1966 Čiga Biga team maraton 38 / 1:58:26
40. Muži 50 /9 4:17:20 37 Bohunický Cyril 1963 BK Malženice 46 / 2:10:40
41. Muži 60 /6 4:22:04 6 Smola Josef 1951 MK Seitl Ostrava 22 / 1:44:03
42. Muži 60 /7 4:24:24 22 Kincel Pavol 1951 Tatran Turany 41 / 2:01:35
43. Ženy /4 4:24:26 45 Barthová Zuzana 1965 Marathon team BB 45 / 2:09:27
44. Muži 60 /8 4:26:17 12 Gergel František 1954 Malé Rypňany 39 / 2:00:30
45. Muži 40 /13 4:37:24 17 Fišera Marián 1973 SK Chvojkovice Brod 47 / 2:17:37
46. Muži /12 4:50:32 14 Červeňák Andrej 1986 Pliesovce 44 / 2:09:27
  ZÁHORÁCKÝ PÓLMARATÓN
   SENICA - ŠAŠTÍN  14.6.2014   11.ročník
               
  MUŽI, MUŽI nad 40,50,60,65,70 let, ŽENY , ŽENY nad 35, 45 let 21,1 km
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1 MUŽI / 1 1:16:04 268 Plačko Martin 1976 Brezová pod Bradlom
2 MUŽI / 2 1:16:10 222 Rehuš Lubomír 1985 AŠK Grafobal Skalica
3 MUŽI 40 / 1 1:17:44 251 Tomčal Dušan 1973 Lipov
4 MUŽI / 3 1:20:51 271 Drotován Juraj 1993 Three rabbits Rača
5 MUŽI 40 / 2 1:21:18 256 Miškeřík Jan 1967 Lipov
6 MUŽI / 4 1:21:38 237 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica
7 MUŽI / 5 1:22:53 303 Jánoš Pavol 1984 BK VP Malacky
8 MUŽI / 6 1:23:55 216 Wahlandt Šimon 1992 W-team
9 MUŽI 40 / 3 1:25:52 273 Psota Andrej 1970 Skalica
10 MUŽI / 7 1:27:51 245 Švrček Filip 1981 MK Chrti Lednice
11 MUŽI 50 / 1 1:28:03 211 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice
12 MUŽI 50 / 2 1:28:18 264 Páleník Ervin 1962 Trenčín
13 MUŽI / 8 1:28:26 204 Wentykier Piotr 1983 Polsko-KB im.P.Sekowskiego
14 MUŽI 40 / 4 1:28:42 307 Peško Miroslav 1972 ED RUN Team Bratislava
15 MUŽI 50 / 3 1:29:21 246 Mikula Miroslav 1957 Radošovce
16 MUŽI / 9 1:29:52 306 Bellay Ján 1982 Skalica
17 MUŽI / 10 1:30:35 282 Kubrický Jaroslav 1981 Stará Turá
18 MUŽI / 11 1:30:44 262 Vintr Tomáš 1983 AK Junior Holíč
19 MUŽI / 12 1:31:04 280 Priesol Roman 1983 Marathon BB Team
20 MUŽI / 13 1:31:21 299 Komárek Roman 1977 DHZ INA Skalica
21 MUŽI 60 / 1 1:31:31 269 Topor Jaroslav 1954 AK Junior Holíč
22 MUŽI / 14 1:32:45 244 Záhončík David 1990 JAKO Borský Mikuláš
23 MUŽI 40 / 5 1:32:54 242 Brezovský Dušan 1965 Gbelski strýci
24 MUŽI 60 / 2 1:33:17 235 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín
25 MUŽI 60 / 3 1:33:19 208 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín
26 MUŽI / 15 1:33:33 297 Herceg Adam 1981 Častá
27 MUŽI 65 / 1 1:33:36 265 Dobrodenka Anton 1948 AK Dubnica
28 MUŽI 60 / 4 1:33:48 249 Navara Karel 1950 Uhreský Ostroh
29 MUŽI / 16 1:33:52 201 Orzechowski Pawel 1981 Polsko-KB im.P.Sekowskiego
30 MUŽI / 17 1:34:04 270 Pokorný Aleš 1975 ZŠ Očovská Hodonín
31 MUŽI / 18 1:34:11 308 Tomek Dušan 1980 ŠK Jablonica
32 MUŽI 50 / 4 1:34:20 319 Kocák Ferdinand 1957 Gbelskí strýci
33 MUŽI / 19 1:35:14 239 Poláček Pavol 1977 ŠK Jablonica
34 MUŽI 50 / 5 1:35:19 218 Vondráček Dušan 1964 Trenčín
35 MUŽI / 20 1:35:25 277 Krajč Marcel 1978 ŠK Jablonica
36 MUŽI 50 / 6 1:36:11 228 Hradil Stanislav 1958 BK Hodonín
37 MUŽI 50 / 7 1:36:17 288 Prachár Stanislav 1957 Nová Baňa
38 MUŽI 40 / 6 1:36:22 289 Blažo Vladislav 1971 BK VIKTORIA H. Orešany
39 MUŽI / 21 1:36:25 314 Hladík Matúš 1995 Senica
40 MUŽI 50 / 8 1:36:52 248 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce
41 MUŽI 40 / 7 1:38:03 259 Kollár Martin 1974 Gbelskí strýci
42 MUŽI / 22 1:38:05 290 Mesíček Andrej 1993 BK Viktoria Horné Orešany
43 MUŽI / 23 1:38:43 293 Kozák Michal 1980 Brezová pod Bradlom
44 MUŽI 40 / 8 1:38:44 261 Chocholáček Blažej 1966 AK Junior Holíč
45 MUŽI 70 / 1 1:38:45 311 Novák Viliam 1942 Železná Studnička Bratislava
46 ŽENY 45 / 1 1:38:49 234 Kocúriková Blažena 1967 ŠK Jablonica
47 MUŽI / 24 1:38:50 305 Dudo Vladimí 1985 Holíč
48 ŽENY 45 / 2 1:38:52 231 Portášiková Anna 1963 AŠK Grafobal Skalica
49 MUŽI 50 / 9 1:38:56 241 Svítok Stanislav 1962 Volkswagen-odbory BA
50 MUŽI / 25 1:39:10 281 Dobiáš Ján 1991 Jastrabá
51 MUŽI 65 / 2 1:39:14 214 Šohaj Josef 1948 Uherský Brod
52 MUŽI / 26 1:39:23 215 Dimka Michal 1979 Šurany
53 MUŽI / 27 1:40:10 238 Čuvala Štefan 1976 Brezová pod Bradlom
54 ŽENY 45 / 3 1:40:55 213 Durnová Marta 1964 ANTALIS Branopac Veselí n/M
55 MUŽI / 28 1:41:31 243 Šedivý Jakub 1992 Borský Mikuláš
56 MUŽI 60 / 5 1:41:45 287 Petrikovič Rudolf 1950 Hrušovany
57 MUŽI / 29 1:41:54 250 Resko Milan 1984 Brezová pod Bradlom
58 MUŽI / 30 1:41:58 203 Tomczak Marcin 1980 Polsko-KB im.P.Sekowskiego
59 ŽENY / 1 1:42:25 236 Martišová Michala 1983 ŠK Jablonica
60 MUŽI / 31 1:42:28 301 Jurčák Oliver 1983 BK Pohoda
61 ŽENY / 2 1:42:43 285 Dermeková Stanislava 1985 Gbelskí strýci
62 ŽENY / 3 1:42:50 240 Darmová Martina 1990 Hronec
63 MUŽI / 32 1:42:57 286 Zich Kamil 1986 Dojč
64 ŽENY / 4 1:43:19 300 Halušicová Radka 1986 BK Pohoda
65 MUŽI 40 / 9 1:43:21 296 Mitter Juraj 1968 Sereď
66 MUŽI / 33 1:45:01 230 Loučka Roman 1975 TRIATLON Vrbové
67 MUŽI 50 / 10 1:46:13 247 Halaj Ján 1958 Piešťany
68 MUŽI 50 / 11 1:46:19 254 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica
69 MUŽI 40 / 10 1:46:33 232 Ožvoldík Lubomír 1966 Senica
70 MUŽI / 34 1:46:36 275 Švaro Lukáš 1983 Myjava
71 MUŽI 65 / 3 1:47:04 291 Pedersen Jostein 1947 Norvey
72 MUŽI 40 / 11 1:47:06 205 Haba Milan 1970 AC Malacky
73 MUŽI / 35 1:47:11 272 Drotován Štefan 1988 Three rabbits Rača
74 ŽENY / 5 1:47:14 284 Dermeková Andrea 1981 TTK MR Skalica
75 MUŽI 40 / 13 1:47:38 202 Cichocki Szymon 1973 Polsko-KB im.P.Sekowskiego
76 MUŽI 50 / 12 1:48:04 298 Čulen Ivan 1960 AŠK Grafobal Skalica
77 MUŽI / 36 1:48:07 206 Holoďák Vlastislav 1976 Matiaška
78 MUŽI 60 / 6 1:49:14 225 Rízek Milan st. 1953 TTK RM Skalica
79 MUŽI / 37 1:49:23 278 Hladík Marek 1980 Malacky
80 ŽENY / 6 1:49:33 257 Machová Martina 1986 SheRuns Senica
81 MUŽI 40 / 14 1:49:41 207 Holoďák Stanislav 1969 Senica
82 MUŽI 50 / 13 1:49:47 209 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 
83 MUŽI / 38 1:49:58 274 Vajaš Dušan 1983 Myjava
84 MUŽI 40 / 15 1:50:01 315 Hladík Martin 1970 Senica
85 MUŽI / 39 1:50:21 318 Mácha Marek 1984 OMS Running team
86 MUŽI / 40 1:50:27 258 Bittera Mikuláš 1977 Senec
87 MUŽI 50 / 14 1:52:11 233 Maršálek Jiří 1958 Klub senior tenis club
88 MUŽI 60 / 7 1:52:31 227 Varmuža Ján 1952 MÚ Brezová pod Bradlom
89 MUŽI / 41 1:53:16 283 Hager Robo 1976 Pezinok
90 ŽENY / 7 1:55:46 320 Kubisová Lenka 1990 Plavecký Mikuláš
91 MUŽI 65 / 4 1:56:16 295 Tirpák Ondrej 1948 Senica
92 MUŽI 50 / 15 1:57:15 263 Podmajerský Pavol 1956 Myjava
93 MUŽI 70 / 2 1:57:20 210 Klimek Ján 1944 Čachtice
94 MUŽI 40 / 16 1:57:46 304 Miklovič Igor 1967 Skalica
95 MUŽI 40 / 17 1:57:58 279 Peter Ladislav 1972 Senica
96 MUŽI 40 / 12 1:58:06 267 Hrazdil Andrej 1972 Bratislava
97 MUŽI 50 / 16 2:00:46 223 Kožíšek Dušan  1955 AŠK Grafobal Skalica 
98 MUŽI / 42 2:01:01 317 Rolník František 1989 OMS Running team
99 ŽENY / 8 2:01:27 276 Madunická Jana 1985 Bratislava
100 ŽENY 35 / 10 2:01:55 294 Vačková Andrea 1970 Senica
101 ŽENY / 9 2:03:05 309 Karnetová Zuzana 1983 Bratislava
102 ŽENY 45 / 4 2:03:53 255 Gejdošová Lenka 1959 Hodonín
103 MUŽI 40 / 18 2:05:08 224 Polák Pavol 1968 Senica
104 MUŽI / 43 2:07:33 313 Bilka Stanislav 1990 Senica
105 MUŽI 70 / 3 2:12:21 229 Hrnčiřík Štefan 1942 Lokomotiva Vrútky
106 MUŽI 50 / 17 2:17:53 260 Planka Vojtech 1955 BK VP Malacky
107 MUŽI 70 / 4 2:20:21 212 Hána Květoslav 1937 Veselí nad Moravou
108 MUŽI 50 / 18 2:25:53 292 Waldecker Pavol 1956 Senica
109 MUŽI 40 / 19 2:31:28 310 Benci Rudolf 1972 Kremnica

 

VÝSLEDKY

25. ročníka ZÁHORÁCKEHO MARATÓNU

10. ročníka POLMARATÓNU 

  ZÁHORÁCKÝ MARATÓN 2013
               
  Absolútne poradie - MUŽI    
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. MUŽI 40 1 2:29:04 120 Serbessa Mulugeta 1971 Ortopedie Týn nad Vltavou
2. Muži 1 2:41:53 142 Ondráček Tomáš 1977 Triexpert Brno
3. MUŽI 40 2 2:50:30 152 Moravec Ján 1967 TJ Spartak Myjava
               
  MUŽI do 40 rokov        
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. Muži 1 2:41:53 142 Ondráček Tomáš 1977 Triexpert Brno
2. Muži 2 3:03:05 143 Veselovský Ondrej 1979 Maratón klub Rajec
3. Muži 3 3:22:58 155 Bača Mario 1974 Zlaté Moravce
               
  MUŽI od 40 do 50 rokov      
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. MUŽI 40 1 2:29:04 120 Serbessa Mulugeta 1971 Ortopedie Týn nad Vltavou
2. MUŽI 40 2 2:50:30 152 Moravec Ján 1967 TJ Spartak Myjava
3. MUŽI 40 3 3:01:54 129 Sedlák Pavel 1971 Slatiňany
               
  MUŽI od 50 do 60 rokov      
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. MUŽI 50 1 3:03:55 144 Rerych Jiří 1962 AC Moravská Slávia Brno
2. MUŽI 50 2 3:05:00 123 Hanzlík Ondrej 1960 AK Baník Prievidza
3. MUŽI 50 3 3:06:20 121 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica
               
  MUŽI nad 60 rokov        
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. MUŽI 60 1 3:41:49 131 Polč Štefan 1950 OŠK Vraniva
2. MUŽI 60 2 3:52:44 124 Zeleník Jozef 1953 Honeywell Pertizánske
3. MUŽI 60 3 4:16:45 138 Boroja Drago 1953 100 maratona Futog
               
  ŽENY            
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. Ženy 1 3:53:59 135 Pribulová Zuzana 1977 Suchá nad Parnou
2. Ženy 2 4:19:19 146 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Moravou
3. Ženy 3 4:29:01 112 Valachová Eva 1964 BKP Zvolen
               
               
  Najlepší čas Seničana - CENA PRIMÁTORA MĚSTA SENICA    
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. Muži 9 3:40:37 148 Kubíček Jaroslav 1977 Neskorý zber Senica
               
  Prvý na obrátke v Šaštíně Strážoch - CENA PRIMÁTORA MĚSTA ŠAŠTÍN STRÁŽE    
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub
1. MUŽI 40 1 2:29:04 120 Serbessa Mulugeta 1971 Ortopedie Týn nad Vltavou
  ZÁHORÁCKÝ MARATÓN      
  SENICA 15.6.2013   25.ročník      
                     
    42 195 m      
                     
C.poř. kategorie/pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub      
1 MUŽI 40 1 2:29:04 120 Serbessa Mulugeta 1971 Ortopedie Týn nad Vltavou  
2 Muži 1 2:41:53 142 Ondráček Tomáš 1977 Triexpert Brno      
3 MUŽI 40 2 2:50:30 152 Moravec Ján 1967 TJ Spartak Myjava      
4 MUŽI 40 3 3:01:54 129 Sedlák Pavel 1971 Slatiňany      
5 Muži 2 3:03:05 143 Veselovský Ondrej 1979 Maratón klub Rajec      
6 MUŽI 50 1 3:03:55 144 Rerych Jiří 1962 AC Moravská Slávia Brno    
7 MUŽI 50 2 3:05:00 123 Hanzlík Ondrej 1960 AK Baník Prievidza      
8 MUŽI 50 3 3:06:20 121 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica      
9 MUŽI 40 4 3:17:12 153 Selucký Jiří 1965 Kyjov      
10 MUŽI 50 4 3:22:11 145 Pavlacký Jaroslav 1962 Trienčanské Teplice      
11 Muži 3 3:22:58 155 Bača Mario 1974 Zlaté Moravce      
12 Muži 4 3:25:22 106 Pauček Miroslav 1979 BMRC      
13 Muži 5 3:25:24 147 Evín Ondrej 1976 Partizán Bardejov      
14 Muži 6 3:25:34 111 Bednář Marek 1976 Kunovice      
15 MUŽI 40 5 3:31:18 137 Klobučník Igor 1973 AC Nové zámky      
16 Muži 7 3:31:19 125 Pekár Martin 1979 Prievidza      
17 Muži 8 3:37:16 161 Denke Radoslav 1977 Dubnica nad Váhom      
18 MUŽI 50 5 3:39:22 118 Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín      
19 Muži 9 3:40:37 148 Kubíček Jaroslav 1977 Neskorý zber Senica      
20 MUŽI 60 1 3:41:49 131 Polč Štefan 1950 OŠK Vraniva      
21 MUŽI 40 6 3:42:53 159 Dočkal Radek 1966 Rila team Brno      
22 MUŽI 40 7 3:43:56 136 Michalička František 1964 ŠKP Žilina      
23 MUŽI 50 6 3:46:43 140 Ďuriga Stanislav 1961 Trenčín      
24 Muži 10 3:46:47 115 Fišera Roman 1971 SK Chvojkovice Brod      
25 MUŽI 50 7 3:47:49 122 Kriško Miroslav 1957 42 195.sk       
26 Muži 11 3:48:13 160 Šulko Dávid 1988 Trnava      
27 MUŽI 40 8 3:49:07 110 Šoltés Jozef 1966 Ocu Rokycany      
28 MUŽI 50 8 3:50:21 104 Lietavec Miroslav 1960 KST Špačince      
29 MUŽI 40 9 3:52:03 108 Nagy David 1967 Bratislava      
30 MUŽI 60 2 3:52:44 124 Zeleník Jozef 1953 Honeywell Pertizánske      
31 Ženy 1 3:53:59 135 Pribulová Zuzana 1977 Suchá nad Parnou      
32 Muži 12 3:55:36 149 Jakubec Michal 1981 Trenčín      
33 MUŽI 50 9 4:00:19 127 Kalman Pavol 1965 Sekov Senica      
34 Muži 13 4:05:46 119 Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno      
35 Muži 14 4:10:25 164 Lisinovič Anton 1994 Šaštín Stráže      
36 MUŽI 50 10 4:12:18 113 Valach Peter 1961 BKP Zvolen      
37 MUŽI 50 11 4:14:30 117 Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem      
38 MUŽI 60 3 4:16:45 138 Boroja Drago 1953 100 maratona Futog      
39 MUŽI 40 10 4:17:38 151 Svoboda Zbyněk 1972 BASARCH Brno      
40 MUŽI 60 4 4:18:09 128 Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov      
41 Ženy 2 4:19:19 146 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Moravou      
42 MUŽI 50 12 4:25:20 141 Gašparovič Milan 1964 Trenčín      
43 Muži 15 4:27:22 154 Jarábek Jan 1976 Senica P´art of Heart      
44 Ženy 3 4:29:01 112 Valachová Eva 1964 BKP Zvolen      
45 MUŽI 50 12 4:36:27 139 Micic Srecko 1958 100 maratona Beograd      
46 Muži 16 4:36:38 126 Lenhart Vít 1982 TJ Liga 100 Olomouc      
47 MUŽI 50 13 4:37:52 130 Bohunický Cyril 1963 BK Malženice      
48 MUŽI 40 11 4:39:13 101 Ambrož Vítězslav 1970 Mladá Boleslav      
49 MUŽI 50 14 4:39:42 162 Budík Karel 1956 TJ Sokol Míškovice u Holešova
50 MUŽI 40 12 4:42:06 107 Čajkovič Milan 1965 Trnava      
51 MUŽI 60 5 4:50:02 133 Simon Alexander 1947 DS Žilina      
52 MUŽI 50 15 4:50:43 134 Gergel František 1954 Malé Ripňany      
53 MUŽI 40 13 4:52:21 132 Jagelka Josef 1967 Zubrohlava      
54 MUŽI 50 16 5:05:27 105 Reiter Anton 1954 100 maraton club Austria    
55 Muži 17 5:09:51 150 Zich Kamil  1986 Dojč      
56 Muži   5:13:27 114 Fišera Marian 1973 SK Chvojkovice Brod      
57 MUŽI 60   5:14:49 109 Hrnčírik Štefan 1942 Vrútky      
58 Muži   vzdal 157 Hrčka Igor 1976 Katatata - Čáry      
59 MUŽI 40   vzdal 156 Havrila Richard 1970 Bratislava      
60 Muži   vzdal 158 Mastihuba Juraj 1979 Senica       
                 
  ZÁHORÁCKÝ POLMARATÓN
  Šaštín-Stráže   15.6.2013   10.ročník
                 
  Absolutní pořadí MUŽI, MUŽI 40,50,60,65,70, ŽENY, ŽENY 35,45  / 21,1 km  
                 
C.poř. kategorie/pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub body
1 Muži 1 1:16:37 416 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 600
2 Muži 2 1:20:28 383 Šlúch Roman 1975 QSCERT Zvolen 597
3 Muži 3 1:21:20 334 Dinžík Viliam 1987 Myjava 594
4 MUŽI 40 1 1:21:57 413 Tomčal Dušan 1973 Lipov 591
5 MUŽI 40 2 1:22:06 411 Miškeřík Jan 1967 Lipov 588
6 Muži 4 1:24:01 338 Palkovič Tomáš 1985 AK Junior Holíč 585
7 Muži 5 1:24:04 352 Jánoš Pavol 1984 BKVP Malacky 582
8 Muži 6 1:26:02 354 Polakovič Marek 1985 ŠK Jablonica 579
9 Muži 7 1:26:17 446 Drotován Jozef 1986 Tree Rabbits Rača 576
10 MUŽI 50 1 1:26:32 344 Guliš Václav 1959 Dolní Bojanovice 573
11 Muži 8 1:26:33 447 Drotován Juraj 1993 Three rabbits Rača 570
12 Muži 9 1:26:34 358 OBST Ondrej 1984 3NT 567
13 MUŽI 50 2 1:26:38 348 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 564
14 MUŽI 50 3 1:26:43 375 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 561
15 Muži 10 1:28:51 426 Farkaš Aleš 1975 AŠK Grafobal Skalica 558
16 MUŽI 60 1 1:28:54 312 Jasek Tadeusz 1951 Radziechowy POLSKA 555
17 Muži 11 1:29:32 407 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 552
18 MUŽI 40 3 1:30:07 387 Trnka Roman 1972 INA Skalica 549
19 Muži 12 1:30:47 341 Nosek Dalibor 1977 triratlon team Trnava 546
20 MUŽI 40 4 1:30:57 353 Vaněk Hynek 1968 Zlechov 543
21 Muži 13 1:31:02 386 Janoušek Petr 1976 Vlkoš 540
22 MUŽI 40 5 1:31:22 417 Horváth Ján 1964 Banka 537
23 Muži 14 1:31:27 332 Letko Miroslav 1979 Trenčiarské Stankovce 534
24 Muži 15 1:32:22 423 Bellay Ján 1982 Skalica 531
25 MUŽI 40 6 1:32:36 424 Kaňa Miroslav 1968 Mikulčice 528
26 MUŽI 40 7 1:32:43 345 Baják Marek 1972 TJ SOKOL Velké Bílovice 525
27 Muži 16 1:32:49 429 Kubrický Jaroslav 1981 Stará Turá 522
28 ŽENY 1 1:32:50 392 Komarňanská Romana 1990 Trinity triathlon team BA 519
29 MUŽI 40 8 1:32:51 393 Slabý Peter 1969 Dechtice 516
30 Muži 17 1:33:03 442 Diaz Ricardo 1976 Španělsko 513
31 ŽENY 35 1 1:33:42 438 Klčová Renata 1971 Družba Pieštiany 510
32 MUŽI 40 9 1:34:11 440 Vrbičan Peter 1968 Liptovská Kokava 507
33 MUŽI 40 10 1:34:28 389 Vydarený Vladislav 1966 AŠK Grafobal Skalica 504
34 MUŽI 60 2 1:34:40 347 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín 501
35 MUŽI 40 11 1:34:41 421 Peško Miroslav 1972 ED RUN team 498
36 Muži 18 1:34:44 415 Vintr Tomáš 1983 Holíč 495
37 Muži 19 1:35:04 443 Priesol Roman 1983 Banská Bystrica 492
38 MUŽI 40 12 1:35:23 302 Nemček Stanislav 1970 Senica 489
39 MUŽI 40 13 1:35:26 356 Králik Peter 1968 NT Povážská Bystrica 486
40 MUŽI 50 4 1:35:35 335 Medlen Marián 1960 Sekov Senica 483
41 ŽENY 2 1:36:11 419 Farkašová Erika 1979 AŠK Grafobal Skalica 480
42 Muži 20 1:36:13 317 Bár Lukáš 1974 FIT - online.cz 477
43 MUŽI 50 5 1:37:20 401 Čulen Ivan 1960 AŠK Grafobal Skalica 474
44 MUŽI 50 6 1:37:23 325 Lukáč Ján 1957 Lekáreň Arnika Senica 471
45 MUŽI 50 7 1:37:36 340 Palkovič Pavol 1959 Junior Holíč 468
46 MUŽI 21 1:38:07 314 Horváth Tibor 1995 AC Malacky 465
47 MUŽI 40 14 1:38:10 414 Chocholáček Blažej 1966 Junior Holíč 462
48 Muži 22 1:38:30 427 Pokorný Aleš 1975 Hodonín 459
49 MUŽI 65 1 1:39:20 329 Cyprian Marian 1947 MAC Dubnica n. Váhom 456
50 MUŽI 40 15 1:39:22 408 Demovič Štefan 1964 Kobra Bratislava 453
51 MUŽI 50 8 1:39:44 376 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 450
52 Muži 23 1:40:09 351 Dudo Vladimír 1985 Holíč 447
53 Muži 24 1:40:24 321 Maršálka Lukáš 1986 Trenčín 444
54 MUŽI 40 16 1:40:25 330 Koníček Vladimír 1965 Drietoma  441
55 MUŽI 40 17 1:40:41 372 Záhora Lubomír 1966 Hruštín 438
56 MUŽI 25 1:40:42 434 Poneš Pavel 1978 TK Sokoli 435
57 Muži 26 1:40:51 422 Tomek Dušan 1980 ŠK Jablonica 432
58 ŽENY 3 1:41:16 396 Funaková Mária 1984 STU-Slavia Bratislava 429
59 ŽENY 45 1 1:41:21 439 Stoličná Zuzana 1968 run for fun Bratislava 426
60 ŽENY 4 1:42:08 309 Holeczy Petra 1981 SHE Runs 423
61 MUŽI 65 2 1:42:12 379 Husár Ferdinand 1944 Trenčín 420
62 ŽENY 5 1:42:41 399 Valkošáková Natália 1980 Trebišov 417
63 MUŽI 60 3 1:42:55 333 Kovalčík Vladimír 1951 Trenčín 414
64 MUŽI 65 3 1:43:13 361 Šohaj Josef 1948 Uherský Brod 411
65 MUŽI 50 9 1:43:29 444 Kocák Ferdinand 1957 Gbelski strýci 408
66 Muži 27 1:43:58 305 Vetrak Róbert 1977 Veverička team Senica 405
67 MUŽI 60 4 1:44:05 377 Mikuš Miroslav 1951 Radošovce 402
68 ŽENY 6 1:44:16 373 Darmová Martina 1990 Hronec 399
69 MUŽI 40 18 1:44:30 418 Toman Ivica 1973 Bratislava 396
70 MUŽI 40 19 1:44:57 310 Leskovský Milan 1965 djLesky 393
71 ŽENY 35 2 1:45:33 381 Bodiová Adéla 1976 Triexpert Brno 390
72 MUŽI 40 20 1:45:46 367 Ožvoldík Lubomír 1966 Senica 387
73 MUŽI 50 10 1:46:16 428 Hýbl Lubomír 1958 SBK Wiky Kyjov 384
74 MUŽI 40 21 1:46:45 313 Haba Milan 1970 AC Malacky 381
75 Muži 28 1:46:51 400 Janota Boris 1975 INA Skalica 378
76 ŽENY 7 1:46:53 303 Škanderová  1983 Veverička team SENICA 375
77 ŽENY 45 2 1:47:34 365 Durnová Marta 1964 BRANOPAC Veselí n.M. 372
78 MUŽI 65 4 1:47:34 328 Kubíček František 1946 Relax Dobré Pole 369
79 MUŽI 50 11 1:47:57 343 Orth Milan 1961 IRISH PUB Břeclav 366
80 MUŽI 60 5 1:48:58 326 Kubíček Pavel 1953 Relax Dobré Pole 363
81 Muži 29 1:49:05 435 Ujhelyi Kamil 1987 Štefanov 360
82 Muži 30 1:49:06 307 Lančarič Peter 1984 Trnava 357
83 ŽENY 35 3 1:49:57 311 Kušnierová Denisa 1977 Fešák team Trnava 354
84 MUŽI 60 6 1:50:00 420 Kresánek Miroslav 1949 Bratislava 351
85 MUŽI 60 7 1:50:07 355 Petrikovič Rudolf 1950 Hrušovany 348
86 Muži 31 1:50:16 337 Kmeť Michal 1983 Myjava 345
87 MUŽI 40 22 1:53:16 402 Miklovič Igor 1967 Skalica 342
88 MUŽI 32 1:53:28 433 Guštafík Maroš 1978 Pezinok 339
89 MUŽI 40 23 1:54:36 371 Podhradský Petr 1973 AJ My 336
90 ŽENY 35 4 1:55:16 369 Podhradská Lenka 1973 AJ MY 333
91 MUŽI 40 24 1:55:58 394 Jobus Boris 1973 ZŠK Vrbové 330
92 Muži 33 1:56:18 391 Medvecký Martin 1984 Bratislava 327
93 ŽENY 45 3 1:57:12 366 GalováTamara 1966 Aj MY sme BEH Bratislava 324
94 MUŽI 50 12 1:57:32 346 Prčík Antonín 1955 Město Hodonín 321
95 MUŽI 40 25 1:57:40 306 Krajčovič Peter 1965 Cífer 318
96 ŽENY 8 1:58:06 441 Čierná Zuzana 1983 Bratislava 315
97 ŽENY 35 5 1:58:36 398 Vačková Andrea 1971 Senica 312
98 MUŽI 65 5 1:58:37 397 Tirpák Ondrej 1948 Senica 309
99 ŽENY 9 1:59:01 409 Kocúriková Marcela 1987 ŠK Jablonica 306
100 MUŽI 50 13 1:59:42 432 Petrovič Vladimír 1955 Trstín 303
101 ŽENY 10 1:59:58 410 Martišová Michala 1983 ŠK Jablonica 300
102 Muži 34 2:00:43 405 Holodák Vlastislav 1976 Ivanka při Dunaji 297
103 Muži 35 2:01:55 320 Bittera Mikuláš 1977 Senec 294
104 MUŽI 65 6 2:02:11 403 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 291
105 MUŽI 40 26 2:03:08 323 Polák Pavol 1968 Senica 288
106 MUŽI 40 27 2:03:51 404 Holoďák Stanislav 1969 Senica 285
107 ŽENY 11 2:09:12 448 Kubisová Lenka 1990 LOPI 282
108 MUŽI 60 8 2:10:03 390 Hodáň Jozef 1949 TJ Prietrž 279
109 Muži 36 2:10:14 378 Ďuris Roman 1983 ISMAROK.com 276
110 Muži 37 2:10:15 430 Hladík Marek 1980 Malacky 273
111 MUŽI 70 1 2:17:06 360 Hána Květoslav 1937 VHS PLUS Veselí n.M. 270
112 Muži 38 2:17:32 308 Jergus Holeczy 1981 Nike runinng club 267
113 ŽENY 12 2:17:48 385 Janoušková Alžběta 1981 Vlkoš 264
114 Muži 39 2:23:21 304 Virkler Robert 1987 Veverička team Senica 261
115 Muži 40 2:23:36 445 Kabát Juraj 1976 KOZEL Senica 258
116 MUŽI 40 28 2:23:37 437 Benci Rudolf 1972 Kremnica 255
117 MUŽI 65 7 2:25:41 350 Klimek Ján 1944 Čachtice 252
118 Muži 41 2:28:37 431 Bilka Stanislav 1990 Senica 249
119 MUŽI 50 14 2:35:28 412 Waldecker Pavol 1956 Senica 246
120 ŽENY 35 6 nedokončila 406 Píšová Monika 1972 AK Baník Prievidza **
 

 

  ZÁHORÁCKY MARATÓN    
  SENICA 16.6.2012   24.ročník    
                   
  MUŽI, MUŽI nad 40,50,60 let, ŽENY    42,2 km otočka   
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub  čas / pořadí  
1 MUŽI 40 1 2:58:38 57 Moravec Ján 1967 TJ Spartak Myjava 1:24:57 1
2 MUŽI 40 2 3:05:13 44 Kucharík Ján 1965 ŽSR -Žst. Trenčín 1:29:54 3
3 Muži 1 3:05:24 33 Ilavský Miroslav 1987 Dubnica nad Váhom 1:30:13 5
4 MUŽI 50 1 3:08:09 1 Záhorský Ján 1961 Bradlo team 1:29:54 4
5 Muži 2 3:17:12 31 Drotován Jozef 1986 Three Rabbits rača 1:28:42 2
6 MUŽI 50 2 3:28:41 9 Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 1:35:23 8
7 MUŽI 40 3 3:34:19 49 Sedlák Pavel 1971 Slatiňany 1:42:50 10
8 MUŽI 50 3 3:35:31 59 Ďuriga Stanislav 1961 Trenčín 1:39:53 9
9 MUŽI 50 4 3:38:28 61 Pavlacký Jaroslav 1962 Trenčanské teplice 1:43:03 12
10 MUŽI 40 4 3:39:19 53 Selucký Jiří 1965 Kyjov 1:43:03 13
11 Muži 3 3:45:36 23 Cibira František 1982 Hronovce 1:44:24 15
12 MUŽI 60 1 3:56:02 20 Polc Štefan  1950 OŠK Dobrá Niva 1:43:00 11
13 Muži 4 3:58:58 8 Bednář Marek 1976 Kunovice 1:54:10 20
14 MUŽI 50 5 3:59:35 18 Zeleník Jozef 1953 Honeywell Partizánské 1:52:45 18
15 MUŽI 40 5 4:03:53 29 Růžek Slavomír 1972 Modrá Králová 1:54:40 22
16 MUŽI 40 6 4:11:58 47 Valach Peter 1969 BS Zvolen 1:58:45 28
17 MUŽI 50 6 4:16:30 7 Bezák Jozef 1956 Baolnce nad Gebravov 1:52:29 17
18 Muži 5 4:16:35 10 Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 2:01:05 31
19 MUŽI 50 7 4:16:46 56 Kriško Miroslav 1957 42.195.sk uteč 2:01:07 32
20 MUŽI 50 8 4:20:01 42 Vago Milan 1961 STU Trnava 2:01:07 33
21 MUŽI 40 7 4:29:32 21 Vaněk Hynek 1968 Zlechov 1:46:04 16
22 MUŽI 50 9 4:32:04 5 Curulic Vojislav 1953 Beograd Srbsko 1:53:57 5
23 MUŽI 60 2 4:34:30 55 Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov 1:59:36 29
24 ŽENY 1 4:38:12 45 Valachová Eva 1964 Zvolen 2:14:36 35
25 MUŽI 60 3 4:42:17 51 Sadílek Václav 1947 Sokol Albrechtice 1.56:54 27
26 MUŽI 50 10 4:45:47 39 Baumgartner Eduard 1957 Radošovce 1:55:33 24
27 MUŽI 60 4 4:46:58 27 Kyncel Pavol 1951 BS Tatran Turany 2:11:26 34
28 Muži 6 4:52:48 3 Hyránek Vladimír 1979 Kúty 2:00:05 30
29 MUŽI 40 8 4:57:10 26 Horváth František 1966 Condition club Valaliky 1:55:33 23
30 MUŽI 50 11 5:00:37 25 Budík Karel 1956 TJ Sokol Miškovice  2:15:53 36
                   
  Muži   nedokončil v limitu 48 Horník Peter 1979 OLIPE Piešťany 2:20:10 38
  Muži   nedokončil v limitu
5:19:00
58 Mihálik Juraj 1978 Modra 2:23:43 39
  MUŽI 40   nedokončil v limitu 2 Jakub Ján 1968 Myjava 1:44:01 14
  MUŽI 60   nedokončil v limitu 43 Hrnčirik Štefan 1942 Lokomotiva Vrútky 2:18:25 37
                   
  Muži   nedokončil 32 Denke Radoslav 1977 Dubnica nad Váhom 1:35:09 7
  Muži   nedokončil 24 Poláček Pavol 1977 Obec Jablonica    
  Muži   nedokončil 36 Rosina Roman 1974 Púchov 1:32:44 6
  Muži   nedokončil 41 Zdvořáček Tomáš 1980 Brno 1:56:15 26
  MUŽI 40   nedokončil 4 Nagy David 1967 Penati Bratislava    
  MUŽI 40   nedokončil 6 Kubáň Ján 1972 Runit.exe    
  MUŽI 50   nedokončil 50 Čulen Ivan 1960 AŠK Grafobal 1:55:33 25
  MUŽI 60   nedokončil 30 Klimek Ján 1944 Sokol Čachtice    
  MUŽI 60   nedokončil 60 Kovalčík Vladimír 1951 Trenčín    
        366 ???????     1:54:18 21

 

               
  ZÁHORÁCKÝ POLMARATÓN
  SENICA - ŠAŠTÍN STRÁŽE   16.6.2012 9.ročník
               
  Absolutní pořadí - 21,1 km
               
C.poř. kategorie/pořadí číslo příjmení a jméno ročník oddíl/klub
1 MUŽI 40 1 1:24:20 322 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica
2 Muži 1 1:24:59 350 Tomčal Dušan 1973 AK Hodonín
3 MUŽI 40 2 1:26:12 340 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín
4 MUŽI 50 1 1:27:37 343 Mikula Miroslav 1957 Radošovce
5 MUŽI 50 2 1:28:20 389 Páleník Ervín 1962 Trenčín
6 MUŽI 50 3 1:29:11 349 Klimeš Pavol 1958 SBK Wiky Kyjov
7 Muži 2 1:31:58 332 Chadim Michal 1978 KC Brno
8 MUŽI 50 4 1:33:40 360 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice
9 Muži 3 1:33:53 370 Stolár Martin 1979 Triatlon Vrbové
10 MUŽI 50 5 1:34:35 344 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica
11 MUŽI 60 1 1:37:16 341 Varmuža Vladimír 1950 BK Hodonín
12 MUŽI 50 6 1:37:37 303 Lukáč Ján 1957 Lekáreň Arnika Senica
13 Muži 4 1:37:58 336 Drotovan Juraj 1993 Three Rabbits Rača
14 Muži 5 1:38:26 331 Janoušek Petr 1976 Vlkoš
15 MUŽI 50 7 1:39:31 312 Medlen Marián 1960 Sekov Senica
16 Muži 6 1:40:09 371 Tarkoš Marek 1984 Triatlon Vrbové
17 Muži 7 1:40:19 353 Jánoš Pavol 1984 BKVP Malacky
18 Muži 8 1:41:03 328 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica
19 Muži 9 1:42:02 364 Bellay Ján 1982 Skalica
20 ŽENY 45 1 1:42:26 314 Hanáková Miroslava 1966 Sokol Bučovice
21 Muži 10 1:43:06 335 Kubrický Jaroslav 1981 Stará Turá
22 MUŽI 50 8 1:43:44 374 Gabovič Ivan 1960 NIKE 
23 Muži 11 1:43:50 375 Cifra Sajfa Matej 1978 Bratislava
24 Muži 12 1:44:59 337 Drotován Pavol 1982 Three Rabbits Rača
25 MUŽI 65 1 1:45:13 385 Novák Viliam 1942 Železná Studienka
26 MUŽI 40 3 1:45:42 376 Leskovský Milan 1965 Bratislava
27 Muži 13 1:46:34 334 Šipoš Vladimír 1975 Stará Turá
28 Muži 40 4 1:47:09 333 Peško Miroslav 1972 Bratislava
29 MUŽI 40 5 1:47:40 359 Baják Marek 1972 TJ SOKOL Velké Bílovice
30 Muži 14 1:48:06 382 Podolan Martin 1974 Trnava
31 MUŽI 40 6 1:48:20 367 Tomeček Antonín 1968 Forrest gump Blatnice
32 MUŽI 60 2 1:49:55 358 Bartál Lubomír 1951 BK Hodonín
33 ŽENY 45 2 1:50:08 339 Durnová Marta 1964 BRANOPAC Veselí n.M.
34 ŽENY 35 1 1:50:16 346 Stoličná Zuzana 1968 RUNFOR FUN Bratislava
35 MUŽI 50 9 1:50:34 321 Palkovič Pavol 1959 Junior Holíč
36 MUŽI 40 7 1:51:41 305 Ožvoldík Lubomír 1966 Senica
37 MUŽI 40 8 1:52:46 390 Stopka Vladimír 1967 Ilava
38 MUŽI 40 9 1:54:09 348 Chocholáček Blažej 1966 Junior Holíč
39 MUŽI 50 10 1:55:24 383 Kocák Ferdinand 1957 Gbelski strýci
40 Muži 15 1:56:04 365 Krajč Marcel 1978 Sobotiště
41 MUŽI 40 10 1:56:26 320 Ďuračka Miroslav 1964 Bratislava
42 Muži 16 1:57:01 317 Gašpar Martin 1987 Senica
43 Muži 17 1:57:19 324 Macho Kamil 1974 Košice
44 Muži 18 1:57:20 301 Miklossy Radoslav 1985 Smolinské
45 ŽENY 1 1:57:52 354 Cvečková Anna 1986 Štefanov
46 MUŽI 40 11 1:58:06 372 Martinec Daniel 1965 Trnava
47 MUŽI 40 12 1:58:57 381 Jánoš Peter 1964 Hlboké
48 Muži 19 2:00:07 329 Gogola Ján 1977 Imel
49 MUŽI 65 2 2:01:59 377 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica
50 Muži 20 2:02:21 308 Tomek Dušan 1980 Jablonica
51 Muži 21 2:03:04 326 Dudo Vladimír 1985 Holíč
52 MUŽI 40 13 2:03:05 315 Němček Stanislav 1970 Senica
53 Muži 22 2:03:24 325 Ordogh Pavel 1980 Nitra
54 Muži 23 2:04:24 310 Pavlík Dárius 1988 Senica
55 Muži 24 2:05:09 311 Toman Ivica 1973 Rača Bratislava
56 MUŽI 65 3 2:05:40 319 Sloboda Jozef 1946 Trnava
57 Muži 25 2:06:33 387 Braniša Andrej 1977 Trnava
58 MUŽI 65 4 2:07:58 356 Joch František 1941 ARIMO Strážnice
59 MUŽI 40 14 2:10:54 307 Holoďák Stanislav 1969 Senica
60 MUŽI 60 3 2:11:38 361 Varmuža Ján 1952 MÚ Brezová
61 MUŽI 40 15 2:15:46 309 Kalman Pavol 1965 Sekov Senica
62 MUŽI 50 11 2:16:29 342 Novák Vladimír 1954 Ladan Mor.Nová Ves
63 MUŽI 50 12 2:17:26 366 Garay Kamil 1957 TBL Topolčany
64 MUŽI 26 2:17:33 386 Hajduk  Pavol 1973 Dolný Kubín
65 MUŽI 60 4 2:18:30 362 Hodáň Jozef 1949 TJ Prietrž
66 Muži 26 2:18:47 373 Ježík Kamil 1982 Anext Pezinok
67 MUŽI 27 2:20:16 306 Holoďák Vlastislav 1976 Ivanka pri dunaji
68 ŽENY 35 2 2:20:41 379 Vačková Andrea 1971 Senica
69 MUŽI 60 5 2:20:42 378 Tirpák Ondrej 1948 Senica
70 Muži 28 2:21:43 388 Valko Kamil 1975 Piešťany
71 Muži 29 2:25:26 347 Smrek Martin 1983 Bratislava
72 MUŽI 50 13 2:26:11 352 Planka Vojtech 1955 BKVP Malacky
73 ŽENY 45 3 2:33:49 313 Cupalová Eva 1947 Sokol Bučovice
74 Muži 30 nedokončil 369 Vrablec Martin 1975 Bratislava
75 Muži 32 nedokončil 363 Mácsodi Gabriel 1977 Nové Zámky
76 MUŽI 40 16 nedokončil 323 Demovič Štefan 1964 Kobra Bratislava
77 MUŽI 40 17 nedokončil 304 Polák Pavol 1968 Senica
78 MUŽI 65 5 nedokončil 338 Hajossy Miroslav 1946 Koválov
79 ŽENY 2 nedokončila 330 Janoušková Alžběta 1981 Vlkoš
80 ŽENY 45 4 nedokončil 351 Janíková Gabriela 1966 AC Malacky
               

VÝSLEDKY XXIII. ZÁHORÁCKEHO MARATÓNU A VIII. POLMARATÓNU - 18. júna 2011 

 

                   
  ZÁHORÁCKY MARATÓN    
  SENICA 18.6.2011   23.ročník    
                   
  MUŽI, MUŽI nad 40,50,60,65 let, ŽENY , ŽENY nad 35 let 42,2 km    
c.poř. kategorie / pořadí čas číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub otočka / čas / pořadí  
1. MUŽI 40 1 2:42:35 89 Moravec Ján 1967 TJ Spartak Myjava 1:18:57 1
2. MUŽI 50 1 2:52:42 73 Rácz Štefan 1961 Kysak 1:26:10 4
3. MUŽI 1 2:54:55 60 Rosina Roman 1974 ŠK Grafobal Skalica 1:28:22 5
4. MUŽI 2 2:56:46 49 Veselovský Ondrej 1979 Maratón klub Rajec 1:26:10 3
5. MUŽI 40 2 2:58:49 67 Portášik Peter 1963 AŠK Grafobal Skalica 1:25:37 2
6. MUŽI 50 2 3:04:26 58 Hanzlík Ondrej 1960 AK Baník Prievidza 1:29:58 10
7. MUŽI 3 3:04:32 1 Ilavský Miroslav 1987 Dubnica nad Váhom 1:31:46 12
8. MUŽI 50 3 3:05:46 80 Ďuriga Stanislav 1961 Trenčín 1:28:23 6
9. MUŽI 50 4 3:06:06 70 Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín - ČR 1:30:25 11
10. MUŽI 4 3:09:40 50 Deffrenne Quentin 1984 Bost - Francúzsko 1:29:28 8
11. ženy 1 3:12:53 95 Pastorová Petra 1977 MK Seitl Baláž Ostrava 1:35:40 14
12. MUŽI 50 5 3:16:26 48 Mikula Miroslav 1957 Radošovce 1:29:01 7
13. MUŽI 5 3:20:50 6 Vala Robert 1977 Znojmo - Konice 1:35:47 15
14. MUŽI 50 6 3:23:22 72 Bačík Peter 1953 Klub BK Furča Košice 1:40:12 22
15. MUŽI 60 1 3:24:19 71 Gállik František 1951 Chemosvit Svit 1:39:55 21
16. MUŽI 40 3 3:24:51 24 Špaček Ján 1971 AC Kobylisy 1:43:20 27
17. MUŽI 6 3:26:49 8 Trnka Roman 1972 INA Skalica 1:29:29 9
18. MUŽI 7 3:32:05 12 Wiebauer Tomáš 1977 VK Tatran Karlova Ves Bratislava 1:38:49 19
19. MUŽI 8 3:32:05 13 Keri Mikuláš 1977 Kajak Slavia 1:38:48 18
20. MUŽI 60 2 3:32:26 74 Polc Štefan 1950 OŠK Dobrá Diva 1:40:57 23
21. MUŽI 40 4 3:34:55 9 Nagy David 1967 PENATI Bratislava 1:44:37 28
22. MUŽI 40 5 3:35:13 82 Pavlacký Jaroslav 1962 Trenčiarské Teplice 1:38:04 16
23. MUŽI 9 3:36:16 47 Kubále Josef 1972 Mladá Vožice 1:48:36 31
24. MUŽI 60 3 3:36:27 18 Knezevic Drago 1948 Panorama - Beograd - Srbsko 1:51:52 37
25. MUŽI 50 7 3:37:20 26 Kaše Jaroslav 1953 Barnex Sport Brno 1:35:10 13
26. MUŽI 50 8 3:37:57 11 Čulen Ivan 1960 AŠK Grafobal Skalica 1:42:40 24
27. MUŽI 40 6 3:38:02 83 Gašparovič Milan 1964 Trenčín 1:39:55 20
28. MUŽI 40 7 3:40:07 2 Jakub Ján 1968 ŠK Rohov 1:48:58 32
29. MUŽI 50 9 3:42:25 16 Hrabovský Anton 1958 Bratislava 1:50:21 33
30. MUŽI 50 # 3:44:03 55 Zeleník Jozef 1953 Sperian Partizánské 1:50:51 34
31. MUŽI 40 8 3:46:03 54 Michalička František 1964 AŠKP Žilina 1:52:25 40
32. MUŽI # 3:46:39 98 Hrčka Igor 1976 Čáry 1:45:35 29
33. MUŽI # 3:47:03 65 Čuvala Štefan 1980 P´ART OF HEART(TS Senica) 1:46:52 30
34. MUŽI 50 # 3:47:23 90 Milanovič Zarija 1959 Panorama - Beograd - Srbsko 1:51:52 38
35. MUŽI # 3:53:07 25 Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 1:52:10 39
36. MUŽI 40 9 3:55:06 78 Bohunický Cyril 1963 KRB Trnava 1:51:28 36
37. MUŽI # 3:56:51 63 Jarábek Ján 1976 P´ART OF HEART(TS Senica) 1:50:51 35
38. MUŽI # 3:58:07 79 Stoklasa Michal 1984 Zubrohlava 1:42:44 25
39. MUŽI 50 # 4:00:02 17 Curulic Vojislav 1953 Panorama - Beograd - Srbsko 1:54:07 42
40. MUŽI 50 # 4:01:45 94 Boroja Drago 1953 Klub 100 maratona-Srbsko 1:56:01 43
41. MUŽI 40 # 4:02:24 66 Charváth Jan 1969 Brno 1:57:27 49
42. MUŽI 40 # 4:06:37 84 Stopka Vladimír 1967 Ilava 1:43:13 46
43. MUŽI 40 # 4:15:24 68 Čajkovič Milan 1965 KRB Trnava 1:53:55 52
44. MUŽI 60 4 4:17:17 51 Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov - ČR 1:59:31 47
45. MUŽI 50 # 4:21:44 86 Okruhlica Ĺubomír 1952 Nezávlivost Bratislava 1:56:01 51
46. MUŽI 50 # 4:22:00 88 Budík Karel 1956 TJ Sokol Míškovice 2:02:51 48
47. MUŽI 60 5 4:23:22 53 Sadílek Václav 1950 Albrechtice - ČR 1:59:33 41
48. ŽENY 2 4:24:18 45 Kašová Hana 1954 Barnex  sport  Brno 2:04:41 50
49. MUŽI 60 6 4:29:18 56 Gombár Anton 1944 BS Lúdovíta Gálfyho-Zvolen 2:08:45 26
50. MUŽI 60 7 4:38:17 52 Březina Jiří 1939 SK Přerov - ČR 2:08:45 45
51. MUŽI 60 8 4:45:47 62 Hrnčirik Štefan 1942 Vrútky 2:08:06 44
                   
52. MUŽI 50   vzdal 75 Hrušovský Milan 1957 STEZ Spišká Nová Ves 1:38:04 17

  ZÁHORÁCKY POLMARATÓN  
  ŠAŠTÍN - SENICA 18.6.2011   8.ročník  
                   
  MUŽI, MUŽI nad 40,50,60,65 let, ŽENY , ŽENY nad 35 let 21,1 km  
c.poř. kategorie / pořadí čas   číslo příjmení a jméno ročník oddíl / klub body
1. MUŽI 40   1:19:04 1 99 Brožík Jiří 1971 BK Hodonín 600
2. MUŽI   1:19:19 2 30 Durďák Luděk 1977 SDH Rohatec 597
3. MUŽI   1:20:20 3 175 Dinžík Viliam 1987 Spartak Myjava 594
4. MUŽI   1:20:42 4 109 Tomčal Dušan 1973 Lipov 591
5. MUŽI 40   1:20:50 5 108 Miškeřík Jan 1967 Lipov 588
6. MUŽI 40   1:21:56 6 97 Piala Peter 1964 JAKO Borský Mikuláš 585
7. MUŽI   1:22:14 7 48 Drotován Jozef 1986 Three Rabbits Rača 582
8. MUŽI   1:23:36 8 190 Mácsodi Gabriel 1977 AC Nové Zámky 579
9. MUŽI   1:23:41 9 28 Korčok Julius 1978 Krupina 576
10. MUŽI 50   1:25:19 10 58 Veverka Josef 1958 AC Čejkovice 573
11. MUŽI   1:25:22 11 194 Zavadil Tomáš 1981 AŠK Grafobal Skalica 570
12. MUŽI   1:25:31 12 35 Ondraško Miroslav 1976 behame.sk 567
13. MUŽI 40   1:25:47 13 170 Horváth Ján 1964 Banka 564
14. MUŽI   1:26:00 14 123 Škrobák Jiří 1982 AK Hodonín 561
15. MUŽI 40   1:26:01 15 199 Rybár Vladimír 1970 MK Rajec 558
16. MUŽI 50   1:26:47 16 86 Chrenka Jozef 1957 AŠK Grafobal Skalica 555
17. MUŽI 40   1:26:54 17 184 Páleník Ervín 1962 Trenčín 552
18. MUŽI 40   1:27:00 18 111 Demovič Štefan 1964 Kobra Bratislava 549
19. MUŽI   1:28:13 19 77 Bellay Peter 1988 TriVelo Rohatec 546
20. MUŽI   1:29:13 20 102 Farkaš Aleš 1975 AŠK Grafobal Skalica 543
21. MUŽI   1:29:29 21 130 Janoušek Petr 1976 Vlkoš 540
22. MUŽI 60   1:29:53 22 106 Varmuža Vladimír 1950 Běžecký klub Hodonín 537
23. MUŽI 60   1:30:46 23 55 Bartál Lubomír 1951 Běžecký klub Hodonín 534
24. MUŽI 40   1:31:38 24 168 Minařík Miroslav 1971 EPS Kunovice 531
25. MUŽI   1:31:46 25 61 Baják Marek 1972 Velké Bílovice 528
26. MUŽI   1:31:53 26 100 Nosek Dalibor 1977 Kompava H-tratlon team 525
27. MUŽI   1:32:28 27 46 Kubík Zdeněk 1977 Sološnica 522
28. ŽENY   1:33:02 28 4 Farkašová Erika 1979 Senica 519
29. MUŽI 50   1:33:04 29 135 Lukáč Ján 1957 Lekáreň Arnika Senica 516
30. MUŽI   1:33:18 30 98 Jánoš Pavol 1984 BK VP Malacky 513
31. MUŽI   1:33:47 31 52 Smolík Jan 1991 Sokol Přísnotice 510
32. MUŽI 50   1:34:16 32 117 Slivka Miloš 1957 Veselí nad Moravou 507
33. MUŽI 50   1:34:32 33 105 Hradil Stanislav 1958 Běžecký klub Hodonín 504
34. MUŽI 50   1:34:37 34 14 Medlen Marián 1960 SEKOV Senica 501
35.     1:34:39 35 157 ?????     498
36. MUŽI   1:35:38 36 47 Drotován Pavol 1982 Three Rabbits Rača 495
37. ŽENY 35   1:36:16 37 103 Píšová Monika 1972 AK Baník Prievidza 492
38. MUŽI 40   1:36:30 38 198 Hromada Vladimír 1969 Maraton klub Rajec 489
39. MUŽI 40   1:37:19 39 121 Svítok Stanislav 1962 Oslany 486
40. MUŽI 65   1:38:12 40 136 Novák Viliam 1942 Železná Studnička Bratislava 483
41. MUŽI 40   1:38:37 41 88 Chocholáček Blažej 1966 AK Junior Holíč 480
42. MUŽI   1:38:48 42 119 Tomka Dušan 1974 Bratislava 477
43. MUŽI 60   1:38:52 43 60 Šupka Ján 1951 Skalka hotel Rájecké Teplice 474
44. MUŽI 40   1:39:08 44 50 Smolík  Antonín 1963 Sokol Přísnotice 471
45. MUŽI 40   1:39:13 45 90 Čaba Miroslav 1962 MŠK Žiar nad Hronom 468
46. MUŽI   1:39:27 46 179 Blažo Eduard 1991 BK Viktoria Horné Orešany 465
47. ŽENY 35   1:39:38 47 169 Durnová Marta 1964 Branopac Veselí n/Mor. 462
48. ŽENY 35   1:39:42 48 177 Stoličná Zuzana 1968 REDE Bratislava 459
49. MUŽI 60   1:40:31 49 80 Šohaj Josef 1948 Uherský Brod 456
50. MUŽI 40   1:41:08 50 176 Stoličný Martin 1969 REDE Bratislava 453
51. MUŽI   1:41:24 51 193 Poláček Pavol 1977 Jablonica 450
52. MUŽI   1:42:02 52 161 Kováč Kornel 1981 Bratislava 447
53. MUŽI    1:42:03 53 162 Gogola Ján 1977 Imel 444
54. MUŽI   1:42:03 54 165 Kulic Ivan 1977 Senica 441
55. MUŽI 40   1:42:08 55 68 Adamuščin Jozef 1968 DODIX Senica 438
56. MUŽI 40   1:42:14 56 163 Schiffer Jozef 1965 GEFCO Slovakia 435
57. MUŽI 40   1:42:43 57 89 Kociňák Kvetoslav 1965 Gbelski strýci 432
58. MUŽI 60   1:43:30 58 21 Mikuš Miroslav 1951 Radošovce 429
59. MUŽI   1:43:35 59 160 Podolan Martin 1974 Trnava 426
60. MUŽI   1:43:39 60 167 Fančovič Ladislav 1980 Bratislava 423
61. MUŽI 65   1:43:59 61 27 Janota Michal 1945 AŠK Grafobal Skalica 420
62. MUŽI   1:44:35 62 158 Nagy Gábor 1989 Šamorín 417
63. MUŽI 60   1:44:37 63 36 Štekauer Ján 1949 BBS Bratislava 414
64. MUŽI 60   1:44:45 64 20 Kresánek Miroslav 1949 Bratislava 411
65. MUŽI   1:45:03 65 115 Šúst Pavol 1982 Trnava 408
66. MUŽI   1:45:04 66 124 Jobus Boris 1973 Vrbové 405
67. MUŽI 50   1:45:07 67 174 Prachár Stanislav 1957 Nová baňa 402
68. MUŽI 40   1:45:28 68 73 Babušík Miloš 1971 SCMT Bratislava 399
69. MUŽI 50   1:45:32 69 23 Rízek Milan st. 1953 TTK RM Skalica 396
70. MUŽI 65   1:45:39 70 2 Kubíček František 1946 Relax Dobré Pole 393
71. MUŽI   1:46:06 71 42 Licek Juraj 1975 Majcichov 390
72. MUŽI   1:47:13 72 131 Hajduk Pavol 1973 Dolný Kubín 387
73. MUŽI   1:47:14 73 166 Kaščák Juraj 1979 P´ART of Heart (TS Senica) 384
74. MUŽI 40   1:47:15 74 164 Puškár Peter 1962 Trnava 381
75. MUŽI   1:48:11 75 67 Antala Juraj 1984 Kúty 378
76. MUŽI 50   1:49:09 76 54 Profous Petr st. 1958 Baláž extreme team Ostrava 375
77. ŽENY   1:49:12 77 188 Otrubová Veronika 1989 IRON team Bratislava 372
78. MUŽI   1:49:52 78 195 Vislocký Robert 1977 RC Litmanová 369
79. MUŽI   1:49:52 79 196 Poledne Martin 1974 RC Litol - ČR 366
80. MUŽI 40   1:50:20 80 1 Ožvoldík Lubomír 1966 Senica 363
81. ŽENY 35   1:51:07 81 132 Mocková Katarína 1964 BBS Bratislava 360
82. MUŽI 40   1:51:15 82 178 Kinc Aleš 1969 Lukov - ČR 357
83. MUŽI   1:51:44 83 12 Dudo Vladimír 1975 Holíč 354
84. MUŽI 65   1:51:54 84 19 Klimek Ján 1944 Čachtice 351
85. ŽENY   1:51:56 85 25 Smyková Miloslava 1979 TTK RM Skalica 348
86. ŽENY 35   1:52:01 86 95 Janíková Gabriela 1966 AC Malacky 345
87. MUŽI 40   1:52:23 87 180 Blažo Vladislav 1971 BK Viktoria Horné Orešany 342
88. MUŽI   1:53:04 88 71 Novotný Marek 1973 SCMT Bratislava 339
89. MUŽI 40   1:53:16 89 29 Haba Milan 1970 Malacky 336
90. MUŽI   1:53:19 90 70 Komák Mário 1974 SCMT Bratislava 333
91. MUŽI   1:53:36 91 191 Tatarka Marian 1975 RunForFun 330
92. MUŽI   1:54:30 92 183 Pitro Aleš 1976 Praha 327
93. MUŽI 50   1:55:47 93 53 Brodňan Ludovít 1959 KOVO Stránovské 324
94. MUŽI 65   1:56:26 94 91 Hajossy Miroslav 1946 Koválov 321
95. MUŽI   1:56:42 95 159 Valúšek Michal 1983 Senica 318
96. MUŽI 60   1:56:54 96 82 Holp Ján 1949 Jelka 315
97. MUŽI   1:57:06 97 49 Jánoš Josef 1989 Three Rabbits Rača 312
98. MUŽI 60   1:57:23 98 84 Tirpák Ondrej 1948 Senica 309
99. ŽENY   1:57:33 99 114 Pospíšilová Martina 1985 Bojnice 306
100. Muži 50   1:57:35 100 87 Petrovič Vladimír 1955 Trstín 303
101. MUŽI   1:57:37 101 182 Řehoř Marek 1973 Jablonec nad Nisou - ČR 300
102. MUŽI   1:58:03 102 40 Kucharič Tomáš 1977 Bratislava 297
103. MUŽI   1:58:16 103 172 Škriečka Jakub 1983 DODIX Senica 294
104. MUŽI   1:58:18 104 116 Gartšik Tomáš 1973 Brno 291
105. MUŽI   1:58:46 105 118 Bříza Martin 1974 Brno 288
106. MUŽI   1:59:27 106 31 Guštafík Maroš 1978 Pezinok 285
107. MUŽI 60   2:00:36 107 79 Hodáň Jozef 1949 TJ Prietrž 282
108. MUŽI 50   2:00:49 108 92 Planka Vojtech 1955 BKVP Malacky 279
109. MUŽI   2:02:46 109 65 Hluchý Vladimír 1983 Myjava 276
110. MUŽI   2:04:55 110 138 Varga Branislav 1975 Bratislava 273
111. Muži   2:05:51 111 133 Baran Martin 1972 Šariš 270
112. MUŽI   2:07:34 112 13 Perešini Peter 1986 Bánská Bystrica 267
113. MUŽI 50   2:07:38 113 75 Roskopf Milan 1959 Vuki 264
114. MUŽI 65   2:13:47 114 37 Brunovský František 1946 ZV OZŽ Bratislava 261
115. ŽENY   2:14:26 115 113 Wiedrmannová Eva 1985 Bojnice 258
116. ŽENY 35   2:14:45 116 33 Illy Peter 1978 Pezinok 255
117. ŽENY 35   2:16:32 117 81 Zemanová Danica 1974 Vajnory 252
118. MUŽI   2:16:32 118 189 Benci Rudolf 1972 Kremnica 249
119. MUŽI 40   2:18:31 119 34 Polák Pavol 1968 Senica 246
120. ŽENY   2:20:43 120 173 Růžičková Martina 1983 DODIX Senica 243
121. MUŽI   2:23:42 121 18 Madár Martin 1977 Praha 240
122. ŽENY   2:26:11 122 129 Janoušková Alžběta 1981 Vlkoš 237
123. ŽENY   2:34:07 123 93 Prokešová Lucia 1981 Senica 234
124. MUŽI 40   2:34:07 124 94 Gilles Francois 1970 Mazirat / Francúzsko 231
125. ŽENY   2:45:00   171 Škriečková Zuzana 1982 Chocholná - Velčice  

zahorackymaraton.wbl.sk/15-_msbp_2011_-_zahoracky_maraton_-_vysledky_1.xls
 

VÝSLEDKY XXII. ROČNÍKA ZÁHORÁCKEHO MARATÓNU A 

VII. ROČNÍKA POLMARATÓNU - 19. júna 2010 

zahoracky_maraton_-_vysledky.xls (500 KB)

 

VÝSLEDKY XXI. ROČNÍKA ZÁHORÁCKEHO MARATÓNU A

VI. ROČNÍKA POLMARATÓNU - 20. júna 2009

ZAHORACKY_MARATON_a_POLMARATON_vysledky.xls (2086 KB)

 

VÝSLEDKY XX. ROČNÍKA ZÁHORÁCKEHO MARATÓNU A

V. ROČNÍKA POLMARATÓNU - 21. júna 2008

0_-_SENICA_-_MARATON-POLMARATON_-_vysledky.xls (2450 KB)

 

VÝSLEDKY XIX. ROČNÍKA ZÁHORÁCKEHO MARATÓNU A

IV. POLMARATÓNU - 16. júna 2007

Muži do 40 rokov

1. Peter Tichý             ŠKP Čadca     2:41:15 hod.

2. Gabriel Švajda         N. Zámky         2:53:55

3. Jozef Kubále           Ml. Vožice       3:06:14

4. Adrián Oroš             Inter                 4:29:24

 

Muži nad 40 rokov

1. Ján Moravec           ŠKP Skalica     2:37:50 hod.

2. Vladimír Balogh       Košice             3:11:59

3. Peter Portášik           Grafobal SK     3:16:56

4. Jaroslav Pavlacký     Tr. Teplice       3:32:16

5. Milan Vago             STU Trnava     3:34:06

6. Cyril Bohunický       Joging Trnava   3:47:07

 

Muži nad 50 rokov

1. Milan Hrušovský       Sp. N. Ves       3:11:14 hod.

2. Peter Polák             Košice             3:19:46

3. Peter Bačík             L. Mikuláš       3:31:52

4. Jozef Zeleník            Partizánske       3:37:32

5. Jaromír Szeliga         STU Trnava     3:40:08

6. Štefan Polc               Dobrá Niva     3:47:43

7. Jozef Oborný           FTVŠ BA       3:51:44

8. Miroslav Krumer     Ostrov             4:17:46

 

Muži nad 60 rokov

1. Michal Janota           Grafobal SK     3:45:14 hod.

2. Jan Tučný               Pardubice         4:14:15

3. Jiří Březina               Přerov             4:21:17

4. Anton Gombár         Zvolen             4:25:07

5. Štefan Hrnčirík         Vrútky             4:45:18

 

Absolútne poradie

1. Ján Moravec           ŠKP Skalica

2. Peter Tichý             ŠKP Čadca

3. Gabriel Švajda         N. Zámky

4. Jozef Kubále           Ml. Vožice

5. Milan Hrušovský       Spiš. N. Ves

6. Vladimír Balogh       Košice

7. Peter Portášik,         Grafobal Skalica

 

POLMARATÓN

Muži do 40 rokov

1. Michal Valkovič       Č. Kľačany     1:22:03 hod.

2. Aleš Farkaš             Grafobal Sk     1:26:10

3. Branislav Černák     ŠKP Skalica     1:29:04

4. Štefan Čuvala           Senica             1:36:18

5. Jaroslav Baťo           Žitavany           1:40:00

6. Igor Letko               Fara Šaštín       1:50:00

6. Roman Švec             Junior Holíč     1:58:02

8. Peter Novák             Galanta           2:09:17

9. Pavol Polák             Senica             2:16:10

 

Muži nad 40 rokov

1. Vladislav Vydarený   Grafobal SK     1:25:16 hod.

2. Ivan Čulen               Skalica             1:31:25

3. Peter Tomič             Galanta           1:32:32

4. Jozef Schifer           Abstinenti TT   1:35:22

5. František Šabík         Z.Moravce       1:36:23

6. Milan Čajkovič         Trnava             1:40:32

7. Jaroslav Očkovský   Bučany           1:42:06

8. Kristián Krak           Krompachy     1:46:58

9. Marián Maťaťa         Fara Šaštín       1:50:40

10. Ján Bohunický       Dolná Krupá     2:11:06

 

Muži nad 50 rokov

1. Jozef Chrenka         Grafobal SK     1:25:33 hod.

2. Ján Lukáč               ŠKP Skalica     1:26:32

3. Miroslav Mikula       Radošovce       1:28:34

4. Ladislav Urbanovič   Mochovce       1:30:57

5. Vladimír Káčerik     Kys. N. Mesto  1:37:06

6. Miroslav Mikúš         Radošovce       1:37:29

7. Edo Baumgartner     Radošovce       1:37:50

8. Ferdinad Kocák       Junior Holíč     1:43:08

9. Bohuš Duda             Brezová           1:43:12

10. Dušan Kožíšek       Grafobal SK     1:43:44

11. Ondrej Tirpák         Senica             1:46:39

12. Štefan Novák         Galanta           1:47:05

 

Muži nad 60 rokov

1. Peter Stolárik           Vrbové             1:39:17 hod.

2. Štefan Gažo             Slávia TT         1:39:39

3. Eduadr Hobst           Norinberg (D)   1:42:30

4. Jozef Sloboda           Trnava             1:49:57

5. Jozef Zimka             Šaštín               1:51:04

6. Jozef Sedláček         Trnava             1:53:21

7. Pavol Gašaj             Blatné             2:01:14

8. František Brunovský Bratislava         2:06:56

 

Muži nad 70 rokov

1. Tiborko Vaňo           Chrabrany       3:07:07

 

Ženy do 35 rokov

1. Erika Štefková         Grafobal Sk     1:38:55 hod.

 

Ženy nad 35 rokov

1. Eva Budinská           Polúvsie           1:45:27 hod.

2. Zdenka Trulíková     Trnava             2:09:58

3. Ľudmila Šunová       L. Mikuláš       3:20:18

18. Záhorácky maratón - Senica, 24. júna 2006
      zdroj: p. Gazárek - spracovanie výsledkov
      ŽENY
  .  meno ročník             štát  oddiel                         čas   ##./kat
  1.  Berešová Andrea 71       SVK   Kryha Bratislava             3:17:26  1.-FFF
  2.  Seidlová Eva 48         SVK   AK Tlmače                   3:56:29  2.-FFF

      MUŽI
  .  meno ročník             štát  oddiel                         čas   ##./kat
  1.  Bukovjan Vlastimil 61   CZE   TJ Jiskra Otrokovice         2:39:26  1.-M40
  2.  Tichý Peter 69           SVK   ŠKP Čadca                   2:43:23  1.-M20
  3.  Moravec Ján 67           SVK   ŠKP Skalica                 2:46:59  2.-M20
  4.  Kucharík Ján 65         SVK   ŽSR - ŽST Trenčín           2:54:47  2.-M40
  5.  Paulíny Radoslav 76     SVK   Liptovský Mikuláš           2:59:19  3.-M20
  6.  Balošák Vladimír 59     SVK   ŠPK Slowparadse Čadca       3:03:01  3.-M40
  7.  Polák Peter 48           SVK   Illes Košice                 3:13:14  1.-M50
  8.  Strakoš Jiří 50         CZE   Tatra Kopřivnice             3:16:33  2.-M50
  9.  Šorek Miroslav 62       SVK   Baňa Handlová               3:16:47  4.-M40
  10.  Giertli Tomáš 67         SVK   Čierny Balog - Dobroč       3:19:14  4.-M20
  11.  Bačík Peter 53           SVK   KTK Liptovský Mikuláš       3:22:21  3.-M50
  12.  Buchtík Jaroslav 67     SVK   Technobaik Žilna             3:22:31  5.-M20
  13.  Pobuda Ján 54           SVK   Veľké Vozokany               3:28:25  4.-M50
  14.  Vago Milan 61           SVK   STU Trnava                   3:31:35  5.-M40
  15.  Čuvala Štefan 80         SVK   Senica                       3:34:48  6.-M20
  16.  Pavlacký Jaroslav 62     SVK   KB Trenčianske Teplice       3:36:16  6.-M40
  17.  Svitok Stanislav 62     SVK   ŠKP Skalica                 3:38:22  7.-M40
  18.  Kriško Miroslav 57       SVK   42195.sk                     3:41:36  8.-M40
  19.  Tóbi Atila 75           SVK   Triatlon klub Komárno       3:42:44  7.-M20
  20.  Szeliga Jaromír 50       SVK   STU Trnava                   3:45:13  5.-M50
  21.  Tománek Roman 60         SVK   Gallak Slavčí               3:53:48  9.-M40
  22.  Babík Anton 63           SVK   Mogul Vacenovice             3:54:18 10.-M40
  23.  Oborný Jozef 49         SVK   FTVŠ Bratislava             3:54:49  6.-M50
  24.  Holý Karol 52           SVK   TJ Slovan Nová Baňa         3:56:29  7.-M50
  25.  Kele Gejza 65           SVK   Masterfods SR               4:00:38 11.-M40
  26.  Gombár Anton 44         SVK   BS Ľ. Gálfiho Zvolen         4:02:47  1.-M60
  27.  Rúžička Vlastimil 63     SVK   Lokomotíva Břeclav           4:04:44 12.-M40
  28.  Hnilica Daniel 69       SVK   Trenčín                     4:11:22  8.-M20
  29.  Čajkovič Milan 65       SVK   Jogín Trnava                 4:12:53 13.-M40
  30.  Hodossy Peter 78         SVK   Ohrady                       4:13:43  9.-M20
  31.  Sedláček Svatopluk 57   CZE   Traged team Brno             4:13:47 14.-M40
  32.  Bohunický Cyril 63       SVK   Joging Trnava               4:14:24 15.-M40
  33.  Pacholek Martin 80       CZE   Brno                         4:20:17 10.-M20
  34.  Kováč Gabriel 56         SVK   TIGA Levice                 4:22:48  8.-M50
  35.  Oroš Adrián 86           SVK   Inter Slovnaft Bratislava   4:24:10 11.-M20
  36.  Krajči Milan 41         SVK   BS Ľ. Gálfiho Zvolen         4:24:15  2.-M60
  37.  Mecele Jozef 61         SVK   Slovalco Žiar nad Hronom     4:26:57 16.-M40
  38.  Bögi Alexander 52       SVK   BK Trhová Hradská           4:34:38  9.-M50
  39.  Hrnčirík Štefan 42       SVK   Lokomotíva Vrútky           4:57:34  3.-M60
      Gyurek Atila 78         SVK   Bratislava                     NF     .-M20
      Čulen Ivan 60           SVK   Skalica                         NF     .-M40
      Tatrai Robert 63         SVK   KBK Metropol Košice             NF     .-M40
      Kabelík Jaroslav 41     CZE   Sl. Slávia Uh. Hradište         NF     .-M60


      3. Záhorácky polmaratón - Senica, 24. júna 2006
      zdroj: p. Gazárek - spracovanie výsledkov

      ŽENA
 .  meno ročník             štát  oddiel                         čas   ##./kat
  1.  Papáčková Ildikó 64     SVK   AMK Nové Zámky               2:16:07  1.-FFF

      MUŽI
  .  meno ročník             štát  oddiel                         čas   ##./kat
  1.  Farkaš Aleš 75           SVK   AŠK Grafobal Skalica         1:20:22  1.-M20
  2.  Valkovič Michak 78       SVK   Pixida Čierne Kľačany       1:22:21  2.-M20
  3.  Mikula Miroslav 57       SVK   Radošovce                   1:27:26  1.-M40
  4.  Novotný Peter 70         SVK   Pod rovnicami Bratislava     1:27:31  3.-M20
  5.  Lukáč Ján 57             SVK   ŠKP Skalica                 1:27:36  2.-M40
  6.  Topor Jaroslav 54       SVK   ŠKP Skalica                 1:31:33  1.-M50
  7.  Mikúš Miroslav 51       SVK   Radošovce                   1:34:12  2.-M50
  8.  Šabík František 59       SVK   FC Vion Zlaté Moravce       1:34:57  3.-M40
  9.  Nižňan Milan 50         SVK   BBS Btatislava               1:38:34  3.-M50
  10.  Schifer Jozef 60         SVK   KA Trnava                   1:40:42  4.-M40
  11.  Náter Branislav 74       SVK   Senica                       1:45:42  4.-M20
  12.  Havrila Richard 70       SVK   Nové Mesto                   1:46:46  5.-M20
  13.  Černák Branislav 86     SVK   ŠKP Skalica                 1:46:47  6.-M20
  14.  Tirpák Ondrej 48         SVK   Senica                       1:48:04  4.-M50
  15.  Hodosy Tamás 87         SVK   Ohrady                       1:57:25  6.-M20
  16.  Brunovský František 46   SVK   GR ŽSR Bratislava           2:02:55  1.-M60
  17.  Polák Pavol 68           SVK   Senica                       2:09:38  8.-M20
      Matis Daniel 62         SVK   AK Horáčik B. Štiavnica         NF     .-M40

 

17. Záhorácky maratón  - Senica 2005

muži do 40 rokov:

1. Peter Tichý             ŠKP Čadca                 2:36:45,0,

2. Ján Moravec            ŠKP Skalica               2:42:37,0,

3. Štefan Lehen           Fešák team Trnava     2:49:10,0,

4. Peter Hodossy         Ohrady                       3:24:47,0,

5. Adrian Oroš           Inter                           3:28:52,0,

6. Ladislav Szakál       Gabčíkovo                   4:34:02,0,

7. Radomír Žabka       Myjava                       4:50:47,0

muži do 50 rokov:

1.   Vladimír Balošák   ŠKP Čadca                 2:54:27,0,

2.   Roman Tománek   Slavičín                       2:58:02,0,

3.   Jozef Polák                       Hul                             3:00:05,0,

4.   Rudolf Lorenčík     Košice                       3:01:38,0,

5.   Milan Hrušovský   Sp. N. Ves                 3:03:10,0,

6.   Stanislav Svítok     ŠKP Skalica               3:09:46,0,

7.   Milan Vago           STU Trnava               3:15:03,0,

8.   Miroslav Kriško     Prievidza                     3:16:49,0,

9.   Miroslav Pavlacký Tr. Teplice                 3:19:52,0,

10. Vl. Ružička           Břeclav                                   3:20:18,0,

11. Cyril Bohunický     JK Trnava                   3:37:11,0,

12. P. Jurdák               Michalovce                 3:37:41,0,

13. Milan Čajkovič       JK Trnava                   4:23:51,0,

14. M. Orth                 Břeclav                       4:42:53,0

muži do 60 rokov:

1.   Štefan Polc                       Dobrá Niva                 3:09:00,0,

2.   Peter Polák                       Košice                       3:09:32,0,

3.   František Gallik     Svit                             3:12:08,

4.   Ján Pobuda                       Nitra                           3:18:28,0,

5.   Peter Bačík                       L.Mikuláš                   3:22:22,0,

6.  M. Osladil             Olomouc                     3:27:43,0,

7.   Jaromír Szeliga     STU Trnava               3:30:17,0,

8.   P. Kincel               Dulice                         3:39:43,0,

9.   J. Zeleník             Partizánske                 3:53:17,0,

10. J. Oborný             UK Bratislava             3:59:19,0,

11. Ján Varmuža         MÚ Brezová               4:04:28,0,

12. V. Krejsa             Praha                         4:08:19,0,

13. A. Simon               Žilina                         4:11:59,0,

14. J. Hlávka               Dubnica                     4:12:40,0,

15. A. Bogi                 Tr.Hradská                 4:17:30,0,

16. P. Repčík             Modra                         4:36:45,0,

17. Andráš Macó         Budapešt                     4:42:19,0

muži nad 60 rokov:

1.  Ján Hazucha           Zvolen                       3:14:33,0,

2.  Z. Kopecký                       Č. Budějovice             3:55:50,0,

3.  J. Březina               Přerov                       4:03:10,0,

4.  A. Gombár             Zvolen                       4:05:04,0,

5.  Š. Hrnčirík             Vrútky                       4:23:55,0,

6.  O. Pachmann         Praha                         4:52:30,0

ženy:

1. Andrea Bérešová     Bratislava                   2:59:38,0,

2. Monika Kováčová   UK Bratislava             3:17:01,0,

3. Eva Seidlová           Tlmače                       3:49:38, 

 

2. Záhorácky polmaratón

muži do 40 rokov:

1. Michal Valkovič       Mochovce                   1:25:40.0 hod.,

2. Marek Kostúrik       Ružomberok               1:26:08.0,

3. Viktor Dřizga           Bratislava                   1:30:51,

4. Štefan Čuvala         Senica                         1:34:08,

5. Miroslav Smolíček   Piešťany                     1:58:11,

6. Pavol Polák             Senica                         2:17:47

Muži do 50 rokov:

1. Ladislav Findl         Rača                           1:21:04,

2. Ján Lukáč ŠKP       Skalica                                   1:26:24,

3. Jozef Chrenka         AŠK Skalica               1:27:59,

4. Miroslav Mikula       Radošovce                   1:36:31,

5. Jaroslav Očkovský   Bučany                       1:36:55,

6. Fr. Šabík                 FC Vion                     1:38:40,

7. Jozef Schiffer         Klub abstinentov TT     1:45:09,

8. Ferdinand Kocák     Gbely                         1:45:49,

9. P. Puškár               Trnava                         1:45:57,

10. Edo Baumgartner   Radošovce                 1:51:46,

11. Luďo Kúdela         OMS Senica               1:54:47,

12. M. Gálik               Bratislava                   1:58:11

muži do 60 rokov:

1.   Jaroslav Topor       ŠKP Skalica               1:23:51,

2.   Karol Labaš         Košice                       1:26:03,

3.   Severín Tokoš       ŠKP Skalica               1:27:49,

4.   Vl. Varmuža         Hodonín                     1:31:00,

5.   Karol Čaplovič       Špačince                     1:35:11,

6.   M. Samec             Partizánske                 1:38:40,

7.   Eduard Hobst       Norinberg (N)             1:39:34,

8.   Ján Orth               Zohor                         1:43:09,

9.   L. Bartál               Hodonín                     1:46:11,

10. Jozef Hodáň         Prietrž                         1:49:24,

11. Ondrej Tirpák       Senica                         1:52:53

muži nad 60 rokov:

1. Jiří Káňa Grafobal   Skalica                                   1:30:21,

2. Štefan Gažo             Slávia Trnava             1:36:53,

3. Miroslav Hazucha   JC Borský Mikuláš     1:42:17,

4. Jozef Zimka             Šaštín                         1:47:44,

5. Pavol Gašaj             Blatné                         2:19:42,

6. Tibor Vaňo             Topoľčany                 2:28:40

ženy:

1. Erika Štefková         MÚ Brezová               1:45:06,

2. Zlatica Balážová     Partizánske                 1:59:35,

3. Danka Dobiášová   JC Borský Mikuláš     2:00:14

 

Víťazi Záhoráckeho maratónu  -   XV. ročníka 2003

 

Muži do 40 rokov

 

1. miesto         Tomasz Chawawko                 Grycz team, Poľsko                           2:36:04          

2. miesto         Peter Behúň                             JM Demolex Bardejov             2:36:43

3. miesto         Jaroslav Kostrzewski               Wakmet Bodzanów, Poľsko               2:39:38

 

 

Muži od 40 do 50 rokov

 

1. miesto         Robert Tatrai                           Maratónsky klub Košice                     2:47:33

2. miesto         Robert Berky                         AMK Nové Zámky                             3:06:26

3. miesto         Ján Pobuda                             LEV Veľké Vozokany             3:12:03

 

Muži od 50 do 60 rokov

 

1. miesto         Pavol Obraz                           OŠK Blažice                                       2:47:36

2. miesto         Peter Polák                             ILLES Košice                                     3:01:39

3. miesto         Jiří Strakoš                             Tatra Kopřivnice, ČR                         3:09:33

 

Muži nad 60 rokov

 

1. miesto         Jiří Březina                               SK Přerov, ČR                                   3:46:37

2. miesto         Eugen Pastor                           Metropol Košice                                 3:51:15

3. miesto         Jaroslav Kabelík                     Slovácka Slávia Uh. Hradište, ČR       3:57:40

 

Ženy

 

1. miesto         Andrea Berešová                     AŠK Inter Bratislava                           3:09:39

2. miesto         Eva Seidlová                           AK Tlmače                                         3:47:38

 

 

TOPlist