Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 04.07.2018 11:22:05 

Záhorácky maratón a polmaratón    

Zoznam prihlásených pretekárov
Vitajte na stránkach Záhoráckeho maratónu a polmaratónu

ZÁHORÁCKY  MARATÓN A POLMARATÓN 2018

 

VS Meno Priezvisko Kat. Klub
51063 Ivan Zelenák PM M40 Nitra
51062 Pavel Kratochvíl PM M50 Atletic Třebíč
51059 Dorota Plesníková PM Z Klobouky u Brna
51057 Beáta Krejčiová PM Z SLZa Borský Mikuláš
51056 Marcel Petráš PM M  
51054 Vlastislav Holoďák MA M40  
51049 Luboš Létal PM M Rozběháme Břeclav
51046 Martin Kollár PM M40 Nafta a.s.
51045 Andrea Kollárová PM Z35 Báječné ženy v behu
51044 Gabriela Urbanová PM Z45 Gbelskí strýci
51041 Štefan Čuvala MA M40 ŠK Bradlan Brezová
51039 Jana Strážnická PM Z35 Orel Kuřim/Mikulčice
34962 Tomáš  Giertli PM M50 BUBO running team
51037 Jana Gašová PM Z35 Senica
51036 Tadeusz Jasek MA M60 PZLAM POLSKA
51035 Ján Gološinec MA M50 šk bradlan Brezová pod Bradlom
51033 Petr Škrabánek MA M50 Maraton klub Seitl Ostrava
51026 Lenka Kubisová MA Z  
37141 Filip Búzek PM M AK junior Holíč
51023 Iveta Kluknavská PM Z  
43628 Andrej Bebjak PM M  
51020 Ján Baniar PM M  
50395 Lukáš Nosko PM M Šľak Prietrž
51016 Blanka Selucká PM Z45 Kyjov
51015 Jiří Selucký MA M50 Kyjov
51007 Petr Hudeček PM M40 Karpatské naděje
51006 Juraj kabát MA M40 Šľak Senica
51004 Martin Matiasko MA M  
51003 Anton Lisinovič MA M Vikings
51001 Zita Kubinova PM Z  
51000 Jakub Koštek PM M  
50999 Vít Polášek PM M40  
50998 Roman Sasko MA M40  
50997 Dominik Vajdík PM M  
50993 Václav Guliš PM M50 Dolní Bojanovice
50991 Ján Búzek PM M40 Borský Mikuláš
50990 Lubomír Bartál PM M65 BK Hodonín
47345 Nina Štorová PM Z  
50984 Pavol Polesňák PM M60 Gbelskí Strýci
30693 František Pastucha PM M40 Senica
43448 Katarína Čechová PM Z45 Holîč
50982 Jiří Brožík PM M40 BK HODONÍN
50980 Vladimír Divácký PM M40 Svatobořice-Mistřín
50972 Vladimír Varmuža PM M65 BK Hodonín
50971 Anton Reiter MA M60 Club Supermarathon Italia
50970 Martin Růžička MA M40 Mikulov
50968 Peter Gróf PM M  
50967 Roman Topor PM M  
50966 Karel Navara PM M65  
11071 Michal Malachovský MA M Prírodovedecká fakulta UK
11348 Alexandra Lalová PM Z  
50931 Vladimír Hartmann ml. PM M  
16962 Michal JANOTA PM M70 AŠK GRAFOBAL SKALICA
23276 Štefan Drotován PM M Three Rabbits Rača
46043 Lucia Rajčáková PM Z35 Bežecké strely Skalica
11169 Jakub Šedivý PM M SLZA Borský Mikuláš
50902 Dušan Vondráček PM M50 Trenčín
50900 Miroslav Mikula MA M60 Radošovce
50898 Jozef Chrenka PM M60 AŠK Grafobal Skalica
1330 Eduard Baumgartner PM M60 Radošovce
50890 Ľubomír Š PM M Košice
50883 Anna Mathiasová PM Z35 Piešťany
50867 Jiří Tomeček PM M  
50859 Vladimír Hartmann st. PM M60  
50858 Martin Madaj PM M Myjava
36572 Ivan Ružička MA M40 Schaeffler Skalica
50845 Petronela Školníková PM Z35 WFM Košice
42173 Miro khir MA M Sebikeri
134 Martin Žigo PM M BEHAME.sk
50824 Andrej Španka MA M40  
15974 Dušan Goliaš PM M40 Moravsko Slovenský bežecký team
479 Michal Puškár MA M BERNOHY.sk
50805 Lukáš Soural MA M VSK UNI BRNO
50803 Luděk Durďák PM M40 SDH Rohatec
41572 Anna Zvarová MA Z Svetielko Nádeje
50796 Silvie Šípošová PM Z45 toRun Stará Turá
50795 René Havelka PM M  
19335 Viktor Dřizga PM M40 Bratislava
50785 Andy Lachkovic PM M40 Danube runners
50776 Radoslav Mikula PM M40  
50766 Peter Bačík MA M60 O5 BK Furča, Košice
48383 Maria Truissard PM Z AK Junior Holíč
19620 michala martišová PM Z35 ŠK Jablonica
27225 Zlata Semanová MA Z O5 BK Košice
50754 Erika Farkašová PM Z35  
38155 Rastislav Topolčány PM M Skalica
33371 Gabriel Čermák PM M AK Junior Holíč
1353 Dušan Oravec MA M40 BA-blesk
50695 Pavol Waldecker PM M60 Senica
50693 Jan Bellay PM M Skalica
50684 Miroslava Zíšková PM Z35 ŠK Jablonica
50655 David Nagy MA M50 Bratislava
50653 Lukáš Kalman PM M Senica
50650 Julius Bernath PM M40  
50646 František Gergel MA M60  
50632 Marta Durnová PM Z45 ANTALIS Branopac
50631 Květoslav Hána PM M70 Svatobořice-Mistřín
50630 Josef Šohaj PM M70 Uherský Brod
29875 Bc.Róbert Majda MA M40 VRÚTKY-FEI STU Bratislava-Katedra Telekomunikácií-kresťan katolík
50625 Věra Moravanská PM Z35 Veselí nad Moravou
42353 Pavel Dvořák MA M Biatlon Prostějov
50614 Hana Klampflová MA Z Vrchaři Vrchlabí
50612 Pavel Nosek MA M50 ASK Slavkov
6265 Tomáš Vintr PM M AK Junior Holíč
50568 Pavol Masaryk MA M ZFT Dojč
50563 Doda Lednická PM Z45 toRun
50541 Antonín Hřebačka PM M50  
50365 Ján Pavlík PM M60 AŠK Grafobal Skalica
50522 Boris Konečný PM M  
50521 Jan Moravec MA M50 Tj spartak Myjava
50511 Tomáš Lauko MA M  
50509 Marián Lisinovič MA M Senica
50508 Ondrej Tirpák PM M70 Senica
41724 Roman Tománek MA M50 Gallak Slavičín
50503 Ján Varmuža PM M65 ŠK Bradlan Brezová
50502 Andrea Borovská PM Z35 ŠK Bradlan Brezová
21991 Martina Požgayová PM Z toRun Stará Turá
50495 Jozef Zváč MA M50 Gazárka-Šaštín
50485 Dušan Kožíšek,MUDr. PM M60 AŠK Grafobal Skalica
16420 Tomáš Skala PM M AK Junior Holíč/ ZFT
50478 Lucia Lebocová PM Z35  
50459 tomas magath PM M40 HUSTE.tv
2230 Vojtech Planka PM M60 BK VP Malacky
3447 Juraj Mihálik MA M40  
5338 Zuzana Pipíšková MA Z  
26909 Štefan Polc MA M60 OŠK Dobrá Niva
50418 Marián Medlen MA M50 Záhorácký frišký tým Senica
50417 Milan Orth MA M50 Irish Pub Břeclav
12664 Ján Orth PM M50 Zohor
50415 Jozef Jurčík MA M40 DANEX SKALICA
7715 Ján Štekauer PM M65  
22565 Monika Kočíšková MA Z toRun Stará Turá
43443 Katarina Selecka MA Z Modre pierka
50399 Radomir Hrvola PM M  
50398 Svetlana Raffayová PM Z45 Kúty
50397 ivan raffay MA M50 Kúty
20103 Radovan Vaško MA M Trnava
50390 Lenka Gejdošová PM Z45  
37507 Ladislav Sipos PM M50 Tvrdośovce
50345 Ramiro Bazaldua PM M  
50326 Juraj Cintula Cintula PM M ZFT/ŠTEFANOV
50322 Jan Brna PM M40  
50317 Vladimír Zápala PM M50 Behaví zajkovia
50316 Viktor Šulák PM M  
50303 Vladimír Kovalčík MA M60 Trenčín
50300 Lýdia Závodská PM Z  
43918 Katka Filipová PM Z ABL
33273 Peter Lukac PM M Capco
50298 Maria Pomajbova PM Z35 Nové Mesto nad Váhom
50297 Peter Kačic PM M40 Nové Mesto nad Váhom
50294 Adam Herceg PM M Záhorácký Frišký Tým
50286 Milan Fumač MA M50  

 

TOPlist